Hyrylässä harmaantuu

Hyrylässä harmaantuu

Näitä samoja käytäviä olet kuluttanut päivästä toiseen jo liian pitkän ajan. Tuntuu kuin tuntisit ne jo kuin omat taskusi. Kameran linssin läpi kaikki näyttää kuitenkin hieman erilaiselta, varsinkin mustavalkoisena. Tunnistatko oman vakkaripaikkasi? Saisitko kuvasuunnistuksessa täydet pisteet? Koulumme kakkosen Joni Oksasen kuvat antavat uuden perspektiivin rakkaaseen kouluumme. Näiden tunnelmallisten kuvien avulla voit ehkä nähdä koulumme hieman eri valossa.

IMG_8787

IMG_8530

IMG_8761

IMG_8727

IMG_8723

IMG_8716

IMG_8648

IMG_8541

IMG_8538

Avatar photo
Toimitus

Lehden intohimoinen toimitus suhtautuu uusiin ideoihin ja kokousnaposteltaviin hyeenamaisella innokkuudella. Toimituksen to-do-listalla ovat Helsingin Sanomien levikin ohittaminen ja maailmanrauhan palauttaminen.